Uniwersalna moc bieli

Admin
Administrator
Posty: 21
Rejestracja: 27 lut 2013, o 13:11
Kontakt:

Uniwersalna moc bieli

Post autor: Admin »

Biały kolor sprawdza się w każdej stylistyce. Jest świetnym tłem dla dodatków i nadaje wnętrzom elegancji. Choć biały wystrój kuchni nie kojarzy się z ciepłem domowego ogniska, a raczej ze sterylnością i laboratoryjnym pomieszczeniem, to wypełnione światłem staje się przestronne i eleganckie. Biel doskonale komponuje się z nowoczesnym wyposażeniem kuchni kuchnie na wymiar Warszawa, wykonanym najczęściej ze stali chromowanej czy szkła. Gładkie fronty mebli kuchennych tworzą udany kontrast z ciemnymi blatami i wyposażeniem. Taki wystrój kuchni jest jak geometryczna układanka, w której wszystko zawsze jest na swoim miejscu kuchnie na wymiar Warszawa. Biała zabudowa kuchenna to dobry pomysł aranżacyjny, gdy urządzany jest nowoczesny salon połączony z aneksem kuchennym. Elegancja bieli nie ingeruje w wypoczynkowy styl wnętrza, nie nadaje mu "gospodarczego" charakteru. Chcąc nieco ocieplić białe wnętrze, można postawić na intensywny element, "zakłócający" monochromatyczną aranżację, np. cegłę lub klinkier. Jeżeli meble kuchenne będą miały charakterystyczne żłobienia czy dekory i zestawione zostaną z bardziej intensywnym kolorem ścian, osiągniemy klasyczny wystrój. W kuchni bardzo ważne są dodatki i akcesoria. To one często decydują o charakterze pomieszczenia. Biała kuchnia urozmaicona drewnianymi elementami przywodzi na myśl ciepłe, radosne wnętrze, w którym czas chętnie spędza cała rodzina. Decydując o kolorystyce kuchni, warto pamiętać, że charakterystyczną cechą bieli jest jej zdolności do optycznego powiększania pomieszczeń wykończenia mieszkań Warszawa. Mała kuchnia stanie się bardziej przestronna i wypełniona światłem. Efekt pogłębią elementy ze szkła czy stali. Biel nie przytłacza wnętrza. Dlatego też zabudowa kuchenna od sufitu do podłogi, której często wymagają małe mieszkania w bloku, nie będzie zbyt inwazyjna jeżeli wybierzemy właśnie kolor biały. Jeśli jednak nasza kuchnia w przeważającej mierze jest utrzymana w monochromatycznej mieli, możemy przełamać wystrój kontrastowymi dodatkami, które nadadzą wnętrzu dynamiki i zdecydowanego charakteru.

ilona
Posty: 25
Rejestracja: 7 wrz 2013, o 17:47
Kontakt:

Re: Uniwersalna moc bieli

Post autor: ilona »

Sama z własnego doświadczenia mogę polecić wykonanie białej kuchni. Jest to rozwiązanie sprawdzające się w użytkowaniu - biała kuchnia nie wymaga dużo zabiegów, jeśli chodzi o utrzymanie czystości. Poza tym białe meble przełamane wyrazistymi barwami lacobeli bądź płytek czy koloru ścian sprawdzą się zarówno we wnętrzach tradycyjnych jak i nowoczesnych. wykończenie mieszkania Warszawa
wykończenie mieszkania.jpg
remont mieszkania Legionowo

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości