Urządzamy niepowtarzalny salon

ilona
Posty: 25
Rejestracja: 7 wrz 2013, o 17:47
Kontakt:

Urządzamy niepowtarzalny salon

Post autor: ilona »

Salon to miejsce bardzo ważne w naszym domu. W nim spędzamy mnóstwo czasu z rodziny, znajomymi, do niego zapraszamy osoby, które po raz pierwszy przekraczaj próg naszego domu. Urządzając salon musimy koniecznie przemyśleć wiele szczegółów i ostatecznie określić się, jaki efekt chcemy uzyskać. Dobrym i bezpiecznym rozwiązaniem jest aranżacja salonu meblami utrzymanymi w jednym stylu. Choć eklektyczne wnętrza również są modne, to jednak trzeba mieć szczególne wyczucie estetyki, by nasz salon nie stał się graciarni w ogóle nie pasujących do siebie przedmiotów. Meble utrzymane w jednej stylistyce są na pewno rozwiązaniem bezpiecznym i jednoczenie harmonijnym. Oczywiście nie koniecznie muszą to być nieco nudnawe bryzy, ale można wybrać odważna, nowoczesna jasna kolorystykę, choćby biel, uzupełniona kontrastowymi aplikacjami np. w kolorze bordowym meble na wymiar Warszawa. Nowoczesne meble do salonu daje szereg praktycznych rozwiązań, m.in.: szuflady z cichym domkiem, drzwi z opóźniaczami, rozwiązania bez uchwytowe oraz oświetlenie lodowe do wybranych brył.
A co powinno znaleźć się w salonie? Przede wszystkim komoda w której możemy trzymać płyty CD, gazety, odtwarzać DVD, następnie przeszklona witryna oraz mały stolik. Doskonałym uzupełnieniem są szafki wiszące, które œwiertnie komponuj się z komodami meble na wymiar Warszawa. Oczywiście są to tylko propozycje, każdy bowiem wie najlepiej czego potrzebuje w swoim salonie. Pamiętajcie także o tym, że aranżacja salonu to nie tyko meble, ale tło w jakim one będą usytuowane. Wybór koloru œcień też jest spraw znaczącą, by nasze meble ładnie się prezentowały kompleksowe wykończenia mieszkań Warszawa.
Ciekawy efekt można osiągnąć używając barwy zbliżonej do aplikacji na meblach. Jeśli jeszcze zadbamy o dodatki w tym samym odcieniu - lampy, wazony czy ramy przy obrazach lub grafikach, to nasze wnętrze będzie miało na pewno przyjazny i elegancki charakter.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość